İbrahim Saraçoğlu Siğil Tedavisi

İbrahim Saraçoğlu Siğil Tedavisi

Siğile neden olan ana etmen virüstür.Siğil bulaşıcı olup dikkat edilmesi gereken hastalıklardandır.Siğilin oluştuğu belli başlı bir bölge yoktur.Her bölgede görülebilen hastalıktır.Siğillerin bulaşma biçimi ise temas şeklinde olabilmektedir.En çok görülen siğillerden olan genital siğiller ise cinsel birliktelik ile bulaşabilir. Siğilin belli bir yaş aralığı bulunmaz her yaşta görülebilir.Siğilin tedavi edilmemesi durumunda artarabilir ve büyüyebilir.Siğilin koparılması çok sakıncalıdır.Böyle
Siğile neden olan ana etmen virüstür.Siğil bulaşıcı olup dikkat edilmesi gereken hastalıklardandır.Siğilin oluştuğu belli başlı bir bölge yoktur.Her bölgede görülebilen hastalıktır.Siğillerin bulaşma biçimi ise temas şeklinde olabilmektedir.En çok görülen siğillerden olan genital siğiller ise cinsel birliktelik ile bulaşabilir.
Siğilin belli bir yaş aralığı bulunmaz her yaşta görülebilir.Siğilin tedavi edilmemesi durumunda artarabilir ve büyüyebilir.Siğilin koparılması çok sakıncalıdır.Böyle durum siğilin daha çok artmasını sebep olur.
İbrahim Saraçoğlu Bitkisel siğil tedavisi
Hazırlanışı:İbrahim Saraçoğlu siğillerden kurtulmak için söğüt yaprağı kullanılmasını önermektedir.Özellikle taze söğüt yaprağı kullanılması gerekiyor.1 adet söğüt yaprağını 2 parmak ucunun yardımı ile iyice ezin.Bunu siğil görülen bölgeye iyice yedirerek en az 10 dakika yapın.Haftada 3-4 gün uygulamaya devam etmeyi ihmal etmeyin.Zamanla siğillerden kurtuluğunuzu görebilirsiniz.

Bu haber 25 Nisan 2010 tarihinde Admin tarafından Sağlık kategorisi altına yazılmış. 1.748 defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın