Askla seks filmi izle

Askla seks filmi izle

Askla Seks Filmi İzlesene Sexo Con Amor Filmi izle – Askla seks filmi izle

Tür : Erotik / Komedi Filmi
Gösterim Tarihi : 2 Temmuz 2004
Yönetmen : Boris Quercia
Senaryo : Boris Quercia
Görüntü Yönetmeni : Antonio Quercia
Müzik : Alvaro Henriquez
Yapım : 2003, Şili , 108 dk.
Oyuncular: Sigrid Alegría (Luisa) , Álvaro Rudolphy (Álvaro) , Patricio Contreras (Jorge) , María Izquierdo (Maca) , Boris Quercia (Emilio) , Cecilia Amenábar (Elena) , Francisco Pérez-Bannen (Valentín)

Askla Seks Filmi in Konusu : Şilide bir mahalle okulunda cinsel eğitim başladığında, aileler bunun gerekli olup olmadığını tartışmaya başlarlar. Oysa kendi cinsel hayatlarında her şeyin yolunda gidip gitmediği de muammadır. İşte bu okulun bu şanslı(!) dersinin hocası Luisa’nın kendisi, öğrencilerinden birinin babası ile ilişki yaşamaktadır bile.

Öğrenci velilerinden Emilio da, karısı Macarena ile yatakta mutlu olmayı başaramamıştır. Sorunun kafasının içinde başlayıp yine orada bittiğini anlayana kadar, kendisini karısının kuzeni ile aynı yatakta buluverir.

Diğer bir öğrenci velisi Álvaro ise görünürde karısı ve kızına sadık iyi bir babadır ama içinde fırtınalar kopmaktadır. Çünkü o bir seks tutkunudur. Mümkün olan her kadınla yatmak istemekte, sürekli seks düşünmektedir.

Seks uzmanı Profesör Jorge’ye gelince, istediği kadar makaleler yazıp dersler versin, kendi hayatı tam bir cehennemdir. Kaçamaklarına dayanamayan karısı tarafından terkedildiği yetmezmiş gibi, şimdi de şu şıllık Luisa onu yalnız mı bırakacaktır?

BU VİDOU YU  SEYRETMEK İÇİN  ÜÇRETSİZ  OLARAK İNDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. 

TIKLA ÜCRETSİZ SEKS VIDEO,SUNU İNDİR

Aşkla Seks Filmi +18  izle, Aşkla Seks Filmi seyret, Aşkla Seks Filmini indir +16 Bedava seks seks filim izle Sexo Con Amor

 

Bu haber 7 Temmuz 2010 tarihinde Admin tarafından Bedava Film izle kategorisi altına yazılmış. 8.341 defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın